Autorzy

Nasi autorzy to przede wszystkim przedsiębiorcze osoby skoncentrowane na rozwoju. Poznaj ich bliżej.

Anna Urbańska

Anna Urbańska

Redaktor Naczelna Eksplozji Rozwoju, Master Trener Structogramu, metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami. Od 1998 roku zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jest jednym z nielicznych na świecie neurocoachów. Absolwentka 5-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowca na wyższych uczelniach. Zarządza niepubliczną szkołą policealną i liceum. Autorka książek „Otrzep kolana i biegnij” oraz „Mózg – fabryka sukcesu”. Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego.

Marta Bonotto

Marta Bonotto

Historyczka sztuki, doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w galerii sztuki oraz w jednym z głównych domów aukcyjnych w Polsce. Autorka tekstów o sztuce. Aktualnie pisze do magazynu meLADY, współzałożycielka bonottobolska.pl. Miłośniczka malarstwa renesansowego, jedną nogą zawsze w Italii.

Krzysztof Herdzik

Krzysztof Herdzik

Założyciel projektu You Can Business.

Na zarządzaniu zespołami w środowisku międzynarodowym spędził do tej pory ponad 29 000 godzin. Dziś doradza innym jak budować zwycięskie teamy. Nagrodzony tytułem Najlepszego Managera w Europie Środkowo Wschodniej.

Marzena Dembicka

Marzena Dembicka

Trener z pasją i 13 letnim doświadczeniem. Coach. Promuje aktywne i spełnione życie. Organizuje i prowadzi warsztaty 
”Postaw na siebie”.

Filip Globke

Filip Globke

Przenosi wizerunek ekspertów i mikrofirm do Internetu. Projektuje i tworzy strony internetowe, które wykorzystują siłę neuromarketingu 
i najnowszych badań nad mózgiem. W życiu kieruje się słowami: „Nie ma przypadkowych przypadków. Wszystko dzieje się z jakiegoś dobrego powodu.”

Katarzyna Griffiths

Katarzyna Griffiths

Lekarz stomatologii, który przywraca uśmiechy ludziom od najmłodszych lat do 100. Jak sama mówi o sobie: „Od najmłodszych lat moją uwagę zwracały piękno i estetyka. Podróżując po świecie i mieszkając w różnych krajach, zauważyłam, że uśmiech to uzewnętrznione piękno człowieka”. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Doskonaliła swoje umiejętności m. in. w Guy’s Hospital w Londynie, New York University College of Dentistry i na kursie z zaawansowanej chirurgii i implantoprotetyki w Szwajcarii w Winterthur Zimmer Institute.

Sylwia Hara-Najdzion

Sylwia Hara-Najdzion

Doradca zawodowy, trener, wykładowca WSB w Toruniu oraz TEB Edukacja w Grudziądzu. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji, Studia Podyplomowe Menedżerskie oraz Doradztwo Zawodowe i Coaching Kariery. Zajmuje się szkoleniami, głównie osób bezrobotnych, realizacją projektów unijnych, oraz indywidualnym coachingem i mentoringem na etapie poszukiwania jak też utrzymania pracy. Obecnie zaangażowana w realizację Innowacyjnego Programu Rozwoju i Aktywizacji. Jest trenerem pracy, który kocha ludzi i wierzy, że osiągnąć sukces można tylko nigdy się nie poddając.

Małgorzata Daniel

Małgorzata Daniel

Kosmetolog

Michał Jakubowski

Michał Jakubowski

Master Coach American Board Of Neuro-Linguistic Programming

Magdalena Kowalska

Magdalena Kowalska

Psycholog terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
 Prowadzi prywatną praktykę psychologiczną w Gdyni.

Katarzyna Panter

Katarzyna Panter

Od 15 lat jest nauczycielem i od prawie 8 dyrektorem szkoły. W pracy szuka nowych rozwiązań i próbuje tworzyć przyjazną uczniom szkołę. Z wykształcenia jest filologiem rusycystą, z zamiłowania neurodydaktykiem. Jest absolwentką czterech kierunków studiów podyplomowych oraz wielu kursów. Uwielbia się uczyć i uczyć innych. Najważniejszy dla niej jest człowiek i znalezienie równowagi w życiu, stąd też ostatnio zaangażowała się w rozwój duchowy. Prywatnie spełniona mężatka i mama 8 letniej Leny.

Agnieszka Pruszyńska

Agnieszka Pruszyńska

Pasjonatka fotografii, którą zajmuje się amatorsko od wielu lat szukając w niej własnej drogi. Jej pseudonim artystyczny to „Twórcza Imaginacja”. Kochająca dobry film i podróże. Miłośniczka psów. Po części domatorka, marzycielka wciąż poszukująca swojego miejsca na ziemi.

Aneta Stolarska

Aneta Stolarska

Młoda gniewna – raczej nie. Pozytywnie nastawiona do świata, chcąca żyć swoim życiem. Analizuje, chłonie 
i poznaje.

Agnieszka Szczepaniak

Agnieszka Szczepaniak

Zen Coach, terapeuta TSR, praktyk Soul Body Fusion, twórca terazcoach.pl. Moją pasją są podróże oraz ciągłe doświadczanie życia w każdej jego postaci :) Jedno z moich mott przewodnich to: N.D. Walsch „Jedyne co w życiu pewne, to ciągła zmiana”. Więcej informacji na mój temat znajdziesz tu: www.terazcoach.pl oraz na Facebooku: terazcoach.pl

Sabina Szymczak

Sabina Szymczak

Certyfikowany coach,Trener Structogram® Polska. Od 17 lat związana z pracą z ludźmi – rekrutuje, wspiera ich rozwój, doradza, motywuje. Wierzy, że każdy ma w sobie potencjał i siłę do spełniania swoich marzeń, bycia coraz lepszym, realizacji swoich celów. Pomaga odkrywać to w sobie.

Alex Barszczewski

Alex Barszczewski

Od ponad 20 lat międzynarodowy konsultant, dla którego jakość życia
i relacji w nim jest bardzo ważna. Pracuje zarobkowo ok. 50 dni w roku spędzając resztę czasu na działaniach pro bono, rozwoju osobistym
i delektowaniu się życiem. Autor „Blogu Alexa” (www.alexba.eu) i popularnej książki „Sukces w relacjach międzyludzkich” (www.sukceswrelacjach.pl)

Małgorzata Dryl

Małgorzata Dryl

Nauczyciel języka angielskiego. Trener Structogramu®. Redaktor naczelna magazynu „Geniusz”. Prywatnie mama dwójki dzieci i żona niebieskiego mężczyzny. Szczęśliwa kobieta.

magazyngeniusz.pl

Małgorzata Kirszenstein

Małgorzata Kirszenstein

Od 8 lat specjalista ds. HR w jednej z największych firm w Polsce. Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz absolwentka studiów podyplomowych z zakresu coachingu. Nastawiona na rozwój osobisty. Prywatnie realizuje się w roli żony i mamy.

Angelika Makowska

Angelika Makowska

Właścicielka Bą Bą, sklepu z oryginalnymi belgijskimi pralinami, o których opowiada bez końca i zawsze z miłością :-) Wierzy, że to co kochamy, nam nie szkodzi.
Z wykształcenia – filolog polski i pedagog. Z zamiłowania – literaturoznawca i filmoznawca.
Żona Belga z Polski, mama Antosia, miłośniczka kotów.

Justyna Tobolska

Justyna Tobolska

Rocznik ’87. Z wykształcenia filolog polski – dziennikarz; właścicielka BONOTTOBOLSKA, współautorka bloga: www.bonottobolska.pl; redaktor w magazynie dla kobiet „meLADY”. Niepoprawna optymistka twardo stąpająca po ziemi. Prywatnie szczęśliwa żona i mama; na usługach Ariego – kota norweskiego leśnego.

Krzysztof Litwiński

Krzysztof Litwiński

Life coach, mówca motywacyjny, biznesmen, współzałożyciel i wieloletni partner i członek Zarządu Brian Tracy International w Polsce. Twórca bloga „MogeWszystko.pl – Twoje życie w Twoich rękach”.

Jego życiową misją jest pomaganie ludziom, którzy chcieliby zapanować nad własnym losem i trzymać swoje życie mocno we własnych rękach – ale dzisiaj im to nie wychodzi. Za treść swojego życia uważa odkrywanie mocnych stron u każdego człowieka, jego wewnętrznej siły i poczucia własnej wartości. Ta misja wynika z jego życiowych doświadczeń i  osobistej historii.

Przez wiele lat pracował jako osobisty tłumacz liderów światowej polityki i biznesu, takich jak Prezydent USA George Bush senior, brytyjska Premier Margaret Thatcher, Sekretarz Generalny NATO, brytyjska królowa i wielu innych. Potem wiódł dostatnie życie managera w największych amerykańskich korporacjach. Świetnie zarabiał. Ale jednocześnie cały czas tkwił w głębokim rozdarciu pomiędzy tymi oznakami sukcesu a poczuciem, że zupełnie do nich nie dorastał. To rozdarcie niszczyło jego, jego relacje z innymi i całe jego życie. W dorosłość wchodził bowiem z przetrąconym poczuciem własnej wartości, przekonany, że na nic nie ma wpływu, a jego życie zawsze będzie zależeć od innych – mądrzejszych, lepszych, silniejszych. Dopiero lata pracy nad sobą, doprowadziły go do zrozumienia, że jedyną przeszkodą na drodze do spełnionego życia i wolności decydowania o sobie był on sam – i to, jak o sobie myślał. Dzisiaj dzieli się z innymi tym, czego ta droga go nauczyła.

W 2008 roku kryzys światowy z dnia na dzień zniszczył jego karierę biznesową, z której podniósł się o własnych siłach, tworząc jedną z najprężniejszych szkół językowych w kraju – Instytut Colina Rose SzybkiAngielski.pl. Do jego Klientów należą dziś m.in. dziesiątki znanych gwiazd, Komenda Główna Policji i Biuro Ochrony Rządu.

Prowadzi indywidualne coachingi i autorskie warsztaty.

Strona internetowa: MogeWszystko.pl

e-mail: krzysztof(at)krzysztoflitwinski.pl

Facebook   Twitter      GooGle+     You Tube

Piotr Borwin

Piotr Borwin

Coach ICF, licencjonowany trener Structogram®, manager i przedsiębiorca. Absolwent Erickson College i Uniwersytetu Łódzkiego. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania. Członek klubu mówców i liderów Toastmasters International. Od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą z ponadprzeciętnymi wynikami. Laureat wielu prestiżowych nagród. Były zapaśnik. Pracował i budował swoją rynkową pozycję już od czasów wczesnej młodości.

Robert Trzebiński

Robert Trzebiński

Pomaga ludziom odnaleźć życiowy cel, powołanie i spełnienie. Uczy jak tworzyć osobisty system wartości, osiągać emocjonalną równowagę, a także zbudować trwałe relacje zarówno osobiste, jak i biznesowe.
Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie relacji międzyludzkich i komunikacji biznesowej. Swoją wiedzę wykorzystywał w pracy z działami sprzedaży, takich marek jak: Kodak, Philips, Orange czy T-Mobile.
Najważniejsze wartości to: uczyć siebie i innych, rodzina, bogactwo.
Uwielbia fotografię przyrodniczą i kontakt z naturą. Interesuje się rozwojem osobistym, historią świata i człowieka.

Jego motto: „Prawdziwym mistrzem nie jest ten, który ma wielu wyznawców ale ten, który wychował wielu mistrzów”.

Kontakt: robert.trzebinski@lifemission.pl

Beata Kloc

Beata Kloc

Mama 21-latki, 16-latki i 4-letniego synka. Z wykształcenia informatyczka. Zawodowo od lat związana z rynkiem ubezpieczeniowym. Obecnie menedżer rejonu w dużej firmie ubezpieczeniowej.Pasjonatka mody od zawsze. Projektantka mody do szuflady J. Blogerka mody od 1,5 roku.
Jej misja to: „Kobiety 40+ rozmiar i wiek zawsze piękne i młode”.
beatakloc.com

Marta Gargas

Marta Gargas

Licencjonowany Trenerem Structogram® Polska, specjalista w zakresie finansów, absolwentka trzech kierunków studiów wyższych, pełnoetatowa mama dwóch chłopców – Wiktora i Olka oraz właścicielka owczarka podhalańskiego o imieniu Zawrat. Ukończyła zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie zasobami pracy oraz germanistykę ze specjalnością nauczycielską. Przez 10 lat pracowała w korporacjach zdobywając doświadczenie w zakresie obsługi klienta, rekrutacji, budowania zespołów oraz motywowania pracowników. Pomogła kilku tysiącom osób w zakresie finansowym i biznesowym. Wiedzę zdobywała u takich Mentorów jak T. Hard Eker, Brian Tracy, Anthony Robbins czy Andy Harrington. Na co dzień udowadnia, że połączenie życia osobistego z dobrze prosperującym biznesem jest możliwe. Każdego dnia przyświecają jej dwie maksymy: „Wszystko co wartościowe, rodzi się w bólach” i „Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro idziesz na sam szczyt”. Wierzy, że małymi krokami można osiągnąć duży sukces.

Piotr Jankowski

Piotr Jankowski

Absolwent zarządzania i finansów dwóch uczelni. Certyfikowany trener biznesu. Licencjonowany trener Structogram® Training System, metodologii bazującej na analizie biostrukturalnej. Certyfikowany konsultant modelu psychometrycznego MTQ48, badającego odporność psychiczną, wykorzystywany w pracy z wydajnością i efektywnością. Na jego podstawie prowadzi sesje rozwojowe.

Wykłada na wyższych uczelniach i seminariach biznesowych. Specjalizuje się w sprzedaży, zarządzaniu zasobami ludzkimi, marketingu. Podczas 19 lat pracy w międzynarodowych instytucjach zebrał doświadczenie w obszarze rekrutacji, sprzedaży, zarządzania i coachingu. Wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik aktywnej sprzedaży, rozwoju kompetencji osobistych. Posiada doskonałą znajomość specyfiki franchisingu (prowadził w tej formule placówkę bankową) i network marketingu. W ramach swoich specjalizacji prowadzi projekty rozwojowe, których celem jest zwiększanie efektywności osobistej.

Aleksandra Sulska

Aleksandra Sulska

BajOla – storyteller, lektor, zaawansowany mówca, szkoleniowiec, youtuber.
Opowiada baśnie, bajki, historie, opowieści dla dorosłych i dla dzieci w szkołach, przedszkolach, bibliotekach. Jest lektorem audiobooków dziecięcych, nagrywa własny kanał na YouTubie, prowadzi autorskie szkolenia ze Storytellingu.
Opowiadanie łączy pokolenia, wiele razy obserwuję na spotkaniach wokół opowieści, jak historia koi ludzkie dusze i na chwilę zabiera słuchaczy w zupełnie inny świat; świat wartości i przeżyć, które wielokrotnie skłaniają do refleksji.
Prywatnie pasjonatka zdrowego odżywiania i zdrowego podejścia do świata i ludzi.

Jagoda Strzyżewska

Jagoda Strzyżewska

Adwokat, wspólnik w Kancelarii Majda Strzyżewska Kancelaria Adwokacka sp. p., miłośnik podróży dalekich i bliskich, prywatnie matka dwóch energicznych chłopców.

Dominika Stopczańska

Dominika Stopczańska

Człowiek wielu pasji: muzykolog, prawnik, wspinacz, pasjonatka wypraw górskich. Od 2015 r. pracownik Majda Strzyżewska Kancelaria Adwokacka sp. p., gdzie zajmuje się w szczególności kwestią ochrony praw autorskich

Maciej Bartosiak

Maciej Bartosiak

Wychowanek wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, wieloletni nauczyciel przedmiotów ścisłych, trener i coach. Skutecznie przywraca sprawiedliwość poszkodowanym w wypadkach, przejmując całą biurokrację i odpowiedzialność za prowadzenie sprawy, by finalnie odzyskać maksymalne należyte odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Magdalena Dworska

Magdalena Dworska

Certyfikowany, zawodowy fundraiser

Członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu

Dyrektor ds. fundraisingu i PR Fundacji Skarbowości im. Jana Pawła II

Rafał Mazur

Rafał Mazur

Zwiększa skuteczności ludzi – w sposób szybki i trwały. Oferuje szkolenia dla firm oraz współpracę indywidualną. Słynie z kontrowersyjnego stylu, braku poprawności politycznej oraz błyskawicznych transformacji.

Martyna Naskręt

Martyna Naskręt

Mgr kosmetologii, trychologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Wpisz swój e-mail, aby bezpłatnie pobrać najnowszy numer.

Wpisz swój e-mail, aby bezpłatnie pobrać najnowszy numer.

Będziesz otrzymywał też jako pierwszy powiadomienia o nowych numerach. W każdym momencie możesz się wypisać. Czuj się bezpiecznie. Nie rozsyłamy SPAM-u, bo sami go nie lubimy.

Brawo! Możesz teraz sprawdzić swoją skrzynkę mailową.

Share This