O nas

Od lat moim celem było założenie własnego czasopisma. Uwielbiam pisać, tworzyć, przelewać na papier swoje spostrzeżenia i wiedzę, którą zdobywam od 18 lat zarówno jako szkoleniowiec jak i przedsiębiorca.

W maju 2015 roku mój cel się zrealizował i powstała Eksplozja Rozwoju – magazyn i portal współtworzony przez wspaniałych ludzi, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z Czytelnikami. Naszą misją jest inspirowanie do odnajdywania w życiu celu, który będzie dla Was radością i siłą napędową – EKSPLOZJĄ ROZWOJU.

Wśród Autorów znajdują się biznesmani, naukowcy, artyści… w różnym wieku i z różnym bogactwem doświadczeń. Każdy z nich odniósł sukces, według swojej definicji i chętnie się nim dzieli za pomocą wskazówek, rad i wiedzy, jaką zdobył podczas swojej drogi. Zabierz to wszystko dla siebie… i eksploduj razem z nami!

Pozdrawiam
Anna Urbańska
Redaktor Naczelna

Wpisz swój e-mail, aby bezpłatnie pobrać najnowszy numer.

Wpisz swój e-mail, aby bezpłatnie pobrać najnowszy numer.

Będziesz otrzymywał też jako pierwszy powiadomienia o nowych numerach. W każdym momencie możesz się wypisać. Czuj się bezpiecznie. Nie rozsyłamy SPAM-u, bo sami go nie lubimy.

Brawo! Możesz teraz sprawdzić swoją skrzynkę mailową.

Share This